Oferta - kursy dla firm

Język angielski to przyszłość, a skuteczne posługiwanie się nim , to konieczność. W obecnych czasach trudno wyobrazić sobie efektywną firmę, której pracownicy nie posługują się tym językiem.

Z naszą pomocą , wypełnicie Państwo tę lukę w Waszej firmie. To nie tylko wspaniała inwestycja w rozwój firmy, ale z pewnością skuteczni zatrudnieni.

Z przyjemnością i profesjonalizmem zorganizujemy i poprowadzimy zajęcia ‘szyte na miarę’ dla Państwa przedsiębiorstwa. Zachęcamy do skorzystania z bezpłatnej i niezobowiązującej konsultacji, na której rozpoznamy umiejętność i poziom językowy w Państwa firmie za pomocą profesjonalnej diagnozy. Ustalimy również potrzeby językowe. Przygotujemy Państwa pracowników by mogli efektywnie komunikować się w języku obcym w sytuacjach zawodowych, jak i pisać różnego rodzaju formy (listy, maile, sprawozdania, raporty czy oferty firmy). W programie kursu możemy zawrzeć zajęcia konwersacji, negocjacji, prezentacji produktu itp. Cechuje nas elastyczność, dlatego program kursu, metody i techniki zostaną dobrane po uprzednim wywiadzie.

Kurs może ostać poprowadzony metodą tradycyjną lub bezpośrednią w Państwa firmie lub w naszej siedzibie. Mamy również wieloletnie doświadczenie w przygotowywaniu do certyfikatów językowych. Możemy pochwalić się w tym polu 100 % zdawalnością. Przygotowywaliśmy słuchaczy do egzaminów na wyższe uczelnie za granicą , do wyjazdów na placówki dyplomatyczne jak i przedstawicieli różnych zawodów, w tym biznesowych i medycznych do wymiany wewnątrzkorporacyjnej przy podjęciu pracy za granicą. Oferujemy kursy z General English jak i Business English. Regularne monitorowanie postępów, pozwoli śledzić postęp grupy lub uczniów indywidualnych. Kurs kończy się zaświadczeniem. Z naszych usług korzystał Urząd Wojewódzki w Gorzowie Wielkopolskim, Faurecia, PPHU Hajduk, Grupa Gezet, Euroimpex, Jaf Polska, Randsted Polska, InterCars, Zuzper.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

ZADZWOŃ TERAZ